Аутизм в Україні

coop
Куди звернутися
Благодійні організації в Україні та інших країнах світу
donate
Для небайдужих
Інформація для тих, хто хоче і може
допомогти
links
Корисні посилання
Каталог інтернет-сайтів з проблеми аутизму
Про нас
Про нас
Про цей сайт і людей, які його роблять
trud

Діти з аутизмом і звичайні діти разом готувалися до 1 вересня

E-mail Друк PDF
В преддверии 1 сентября дети с особенностями, в т.ч. с аутизмом, а также обычные дети все вместе приняли участие в арт-квесте «Школьные звоночки».  Дети все вмести рисовали, лепили, делали аппликации и школьные дневники. Изюминкой квеста стало общение с экзотическими животными, которых можно было потрогать и взять на ручки, – змеями, ящерицой и  совой. В конце квеста детей ждала «Веселая наука», «Дерево знаний», которое они создавали сами, и, конечно же, подарки.
«Самое главное достижение «Школьных звоночков» - это общение детей и родителей, когда никто не делил их на  обычных и «необычных». Дети с аутизмом сидели за одним столом с другими детками и вместе создавали каждый свою поделку, вместе рисовали пальчиками «Дерево знаний», вместе прыгали на батуте, вместе ставили опыты с «Веселой наукой», - делится впечатлениями Лариса Рыбченко, директор Фонда «Дитина з майбутнім», который организовал арт-квест. «Мы глубоко убеждены, что только совместное пребывание детей с особенностями в развитии и обычных детей, откроет особенным малышам доступ в детсады и школы, будет воспитывать толерантность в нашем обществе. А еще такие мероприятия помогают родителям особенных малышей преодолевать свой страх перед обществом».
Арт-квест «Школьные звоночки» прошел на территории АРТ-пикника Славы Фроловой. В нем приняли участие около 200 семей.
Напередодні 1 вересня діти з особливостями, в т.ч. і з аутизмом, а також звичайні діти взяли участь в арт-квесті «Шкільні дзвіночки». 

 

Діти всі разом малювали, ліпили, робили аплікації та шкільні щоденники. Родзинкою квесту стало спілкування з екзотичними тваринами, до яких можна було доторкнутися і взяти на руки, - зміями, ящірками і совою. Наприкінці квесту на дітей чекала «Весела наука» та «Дерево знань», яке вони створювали самі, і, звичайно ж, подарунки.
«Найголовніше досягнення «Шкільних дзвіночків» - це спілкування дітей і батьків, коли ніхто не ділив їх на звичайних і «незвичайних». Діти з аутизмом сиділи за одним столом з іншими дітками і разом створювали кожен свій виріб, разом малювали пальчиками «Дерево знань», разом стрибали на батуті, разом проводили досліди з «Веселою наукою», - ділиться враженнями Лариса Рибченко, директор Фонду «Дитина з майбутнім», який організував арт-квест. - Ми глибоко переконані, що тільки спільне перебування дітей з особливостями у розвитку та звичайних дітей відкриє особливим малюкам доступ у дитсадки і школи, виховуватиме толерантність у нашому суспільстві. А ще такі заходи допомагають батькам особливих малюків долати свій страх перед суспільством».
Арт-квест «Шкільні дзвіночки» пройшов на території АРТ-пікніка Слави Фролової. У ньому взяли участь близько 200 сімей.
Діти всі разом малювали, ліпили, робили аплікації та шкільні щоденники. Родзинкою квесту стало спілкування з екзотичними тваринами, до яких можна було доторкнутися і взяти на руки, - зміями, ящірками і совою. Наприкінці квесту на дітей чекала «Весела наука» та «Дерево знань», яке вони створювали самі, і, звичайно ж, подарунки. «Найголовніше досягнення «Шкільних дзвіночків» - це спілкування дітей і батьків, коли ніхто не ділив їх на звичайних і «незвичайних». Діти з аутизмом сиділи за одним столом з іншими дітками і разом створювали кожен свій виріб, разом малювали пальчиками «Дерево знань», разом стрибали на батуті, разом проводили досліди з «Веселою наукою», - ділиться враженнями Лариса Рибченко, директор Фонду «Дитина з майбутнім», який організував арт-квест. - Ми глибоко переконані, що тільки спільне перебування дітей з особливостями у розвитку та звичайних дітей відкриє особливим малюкам доступ у дитсадки і школи, виховуватиме толерантність у нашому суспільстві. А ще такі заходи допомагають батькам особливих малюків долати свій страх перед суспільством». Арт-квест «Шкільні дзвіночки» пройшов на території АРТ-пікніка Слави Фролової. У ньому взяли участь близько 200 сімей.

 

 
You are here: Home Публікації Новини Діти з аутизмом і звичайні діти разом готувалися до 1 вересня