Аутизм в Україні

coop
Куди звернутися
Благодійні організації в Україні та інших країнах світу
donate
Для небайдужих
Інформація для тих, хто хоче і може
допомогти
links
Корисні посилання
Каталог інтернет-сайтів з проблеми аутизму
Про нас
Про нас
Про цей сайт і людей, які його роблять
trud

КОНФЕРЕНЦІЯ «Перспективи розвитку сімейних форм опіки для дітей-сиріт з особливими потребами в Україні»

E-mail Друк PDF

Шановні колеги, Запрошуємо вас взяти участь у конференції «Перспективи розвитку сімейних форм опіки для дітей-сиріт з особливими потребами в Україні», яка відбудеться у центрі «Джерело» 9 лютого 2009 року. Будемо вдячні, якщо ви поширите також цю інформацію між ваших друзів, колег, знайомих, які можуть бути зацікавлені взяти у ній участь.


У вересні 2009 року навчально-реабілітаційний центр «Джерело» розпочав реалізацію проекту «Підтримка розвитку сімейних форм опіки щодо дітей-сиріт з особливими потребами» за підтримки Посольства Канади в Україні (фонду місцевих ініціатив CIDA). Даний проект скерований насамперед на те, щоб сприяти усвідомленню в громаді важливості розвитку сімейних форм опіки щодо дітей без батьківського піклування загалом, і щодо дітей з особливими потребами зокрема. Основною метою проекту є сприяти процесу усиновлення, прийняття у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу дітей з особливими потребами шляхом забезпечення підтримки цього процесу через розвиток та діяльність у центрі «Джерело» програми Раннього Втручання для таких дітей та сімей. У ході діяльності проекту видано і поширено плакат та буклети по цій тематиці, виготовлено документальний фільм «Віднайдені діти», у центрі «Джерело» реалізовується програма підтримки та супроводу для таких дітей та їх родин, проводяться семінари для батьків, надаються домашні візити фахівців.
9 лютого 2009 року у центрі «Джерело» відбудеться підсумкова конференція по даному проекту, у програмі якої заплановані творчий звіт центру по даному проекту, презентація фільму «Віднайдені діти», доповіді фахівців, громадських діячів, батьків щодо проблеми розвитку сімейних форм опіки для дітей-загалом і дітей з особливими потребами зокрема. По завершенню конференції запланована пресконференція.

З найкращими побажаннями,
Олег Романчук
центр «Джерело», Львів

 
You are here: Home Публікації Новини КОНФЕРЕНЦІЯ «Перспективи розвитку сімейних форм опіки для дітей-сиріт з особливими потребами в Україні»