Аутизм в Україні

coop
Куди звернутися
Благодійні організації в Україні та інших країнах світу
donate
Для небайдужих
Інформація для тих, хто хоче і може
допомогти
links
Корисні посилання
Каталог інтернет-сайтів з проблеми аутизму
Про нас
Про нас
Про цей сайт і людей, які його роблять
trud

Навчальний семінар Сюзі Торторі "Танцюючі діалоги"

E-mail Друк PDF
dance
25-26 липня у Львові відбудеться навчальний семінар Сюзі Торторі (Нью Йорк, США) "ТАНЦЮЮЧИ ДІАЛОГИ", темою якого стане розвиток та психотерапія особистості та міжлюдських стосунків через танець та невербальне спілкування.

Автор семінару - Сюзі Торторі, психотерапевт з міжнародним визнанням, танцювально-руховий терапевт, фахівець з раннього розвитку дітей та психотерапії стосунків між батьками та дітьми, автор однойменної книги та терапевтичного методу «Танцюючі діалоги»

Це не просто семінар – це танець, можливість не тільки слухати лекції, дивитися відеофільми з практики Сюзі Тортори, але безпосередньо в танці, в творчих експериментах відкрити для себе метод «танцюючих діалогів».
Запрошуємо усіх хто цікавиться танцювально-руховою терапією і психотерапією загалом, раннім розвитком дітей та стосунків між батьками та дітьми, танцем, йогою, розвитком особистості – фахівців у сфері психології, психотерапії, педагогіки та просто батьків зацікавлених у творчому розвитку своїх дітей та стосунків у родині.

Більше інформації про Сюзі Тортору та її метод – www.suzitortora.org (вебсайт англійською мовою), замовити її книжку “Dancing Dialogues” можна на вебсайті www.amazon.com

Вартість участі в семінарі: 90 у.о. Для студентів та подружніх пар – знижка 10 у.о. для особи. Обов’язковою є завчасна реєстрація. Для людей з інших міст України можлива допомога у поселенні (комфортні умови, двохмісні номери) та організації харчування поруч з місцем проведення семінару: одна доба – 100 грн., трьохразове харчування – 90 грн./добу. Кількість місць для поселення обмежена, обов’язковим є завчасне бронювання.

Зацікавлених звертатися за тел.: Оля (8-097-23—70-272), Христина (8-097-97-97-151) або по електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
You are here: Home Публікації Новини Навчальний семінар Сюзі Торторі "Танцюючі діалоги"