Аутизм в Україні

coop
Куди звернутися
Благодійні організації в Україні та інших країнах світу
donate
Для небайдужих
Інформація для тих, хто хоче і може
допомогти
links
Корисні посилання
Каталог інтернет-сайтів з проблеми аутизму
Про нас
Про нас
Про цей сайт і людей, які його роблять
trud

МОО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

E-mail Друк PDF
МОО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» створена в 2009 р. як благодійна організація з метою надання допомоги дітям з індивідуальними особливостями, а також консолідації і соціального захисту батьків та інших членів їх сімей.

04070, м. Київ,

вул. Г.Сковороди, 21/16

моб.тел.: +38(050) 449-49-59

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

http://www.cwf.com.ua/  

МОО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» створена в 2009 р. як благодійна організація з метою надання допомоги дітям з індивідуальними особливостями, а також консолідації і соціального захисту батьків та інших членів їх сімей.

Основні напрями діяльності МОО «Дитіну з майбутнім»:

  • розвиток проекту створення в Україні першої мережі учбово-реабілітаційних установ для дітей з індивідуальними особливостями у форматі школа-сад;  
  • розробка і впровадження педагогічних програм, систем медичної і психологічної реабілітації дітей з індивідуальними особливостями;  
  • участь в загальнодержавних, регіональних, місцевих, а також міжнародних програмах, орієнтованих на вирішення проблем дітей з індивідуальними особливостями;
  • формування суспільного сприйняття – позитивного і небайдужого до проблем дітей з індивідуальними особливостями, боротьба з проявами нетерпимості, дискримінації та порушеннями їх прав;
  • розвиток співпраці і сприяння ефективному обміну інформацією, що стосується проблем дітей з індивідуальними особливостями, між організаціями, окремими фахівцями, батьками і іншими зацікавленими сторонами.

Все це реалізується або ж планується реалізувати в наших проектах:

Школа-сад «Дитина з майбутнім» — мережа навчально-реабілітаційних установ для дітей з індивідуальними особливостями у форматі школа-сад.

Вчимося розуміти — програма психологічної допомоги батькам дітей з синдромом аутизму, що включає як семінари, так і індивідуальні консультації.

Фахівець — розробка і впровадження педагогічних програм, навчання педагогів роботі з дітьми, що потребують психологічної реабілітації.

Аутизм-інфо — оприлюднення і поширення інформації про проблеми аутизму, а також про питання, що стосуються його діагностики, лікування і навчальної терапії.  Співдружність — розвиток співпраці і обмін досвідом з іншими українськими і іноземними організаціями у сфері реабілітації дітей-ауистів.

Аутизм-лобі — формування позитивного і небайдужого до проблем дітей з індивідуальними особливостями суспільного сприйняття, боротьба з проявами нетерпимості, дискримінація і порушеннями їх прав, лобіювання їх інтересів в органах влади.

 

 
You are here: Home Співпраця МОО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»
Здоровье каталог сайтов компаний и фирм Украины - бесплатный каталог фирм, предприятий и интернет ресурсов Украины.