Аутизм в Україні

coop
Куди звернутися
Благодійні організації в Україні та інших країнах світу
donate
Для небайдужих
Інформація для тих, хто хоче і може
допомогти
links
Корисні посилання
Каталог інтернет-сайтів з проблеми аутизму
Про нас
Про нас
Про цей сайт і людей, які його роблять
trud

Україна отримала першу премію в області аутизму

E-mail Друк PDF
Вперше українська активістка отримала світову премію за досягнення в сфері аутизму.
Премія INAP в категорії «Community Mentor» (Наставник спільноти) була вручена Інні Сергієнко, Консулу «Аутизм-Європа» і засновнику Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» на щорічному фестивалі людей з аутизмом ANCA в Единбурзі (Шотландія).
В категорії «Community Mentor» (Наставник спільноти) номінуються ті, хто створює і реалізує для людей з аутизмом значущі проекти у своїй країні. Премія INAР унікальна тим, що її присвоює співтовариство людей з аутизмом. В журі виступають люди з аутизмом, які досягли значних успіхів у суспільстві. Вони оцінюють вклад номінанта в розвиток сфери і допомогу на рівні окремої сім'ї.
«Я дуже вдячна колегам, які номінували мене. Ця премія - визнання успіхів усієї України! Адже ще кілька років тому перед нашою країною стояла настільки масштабна задача щодо аутизму, що треба було гарненько подумати, з чого ж починати, - розповідає Інна Сергієнко. - На рівні держави практично нічого не було для людей, а особливо дітей, з аутизмом. Сьогодні пророблена колосальна робота, яка дозволяє нам рухатися далі до мети створення системної допомоги аутистам. Звичайні люди ще мало відчули результати цієї великої праці, але для окремих сімей з дітьми з аутизмом вже створені різні можливості, які дозволяють їм жити в суспільстві, а не за зачиненими дверима».
Участь представника України у фестивалі та отримання премії INAP відкриває країні доступ до передового досвіду інших країн у сфері аутизму, який був оцінений на найвищому рівні. Цей досвід дозволить українським активістам враховувати успіхи і помилки різних організацій у світі на шляху створення власної системи допомоги людям з аутизмом в Україні.
«Я буду намагатися наступного року показати світу українських людей з аутизмом, розповісти про їхні досягнення, познайомити їх з тими, хто, маючи синдром аутизму, зміг побудувати своє життя і добитися багато чого. А ми в свою чергу буде продовжувати навчати кадри, лобіювати освітні програми в університетах, вирішувати ключові питання на рівні держави», - підсумувала пані Сергієнко.
Премія INAP заснована ANCA World Autism Festival - організацією, яка створена аутистами для аутистів. Їх глобальне завдання - створити мережу людей з аутизмом, які підтримуватимуть, допомагатимуть одне одному і взаємодіятимуть між собою. Ця організація є лакмусовим папірцем діячів сфери по всьому світу.
Украина, 04070 , г.Киев , ул . Сковороды , 21 /16 , тел . / Факс : ( 380 44) 585-36-08
Премія INAP в категорії «Community Mentor» (Наставник спільноти) була вручена Інні Сергієнко, Консулу «Аутизм-Європа» і засновнику Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» на щорічному фестивалі людей з аутизмом ANCA в Единбурзі (Шотландія). В категорії «Community Mentor» (Наставник спільноти) номінуються ті, хто створює і реалізує для людей з аутизмом значущі проекти у своїй країні. Премія INAР унікальна тим, що її присвоює співтовариство людей з аутизмом. В журі виступають люди з аутизмом, які досягли значних успіхів у суспільстві. Вони оцінюють вклад номінанта в розвиток сфери і допомогу на рівні окремої сім'ї.«Я дуже вдячна колегам, які номінували мене. Ця премія - визнання успіхів усієї України! Адже ще кілька років тому перед нашою країною стояла настільки масштабна задача щодо аутизму, що треба було гарненько подумати, з чого ж починати, - розповідає Інна Сергієнко. - На рівні держави практично нічого не було для людей, а особливо дітей, з аутизмом. Сьогодні пророблена колосальна робота, яка дозволяє нам рухатися далі до мети створення системної допомоги аутистам. Звичайні люди ще мало відчули результати цієї великої праці, але для окремих сімей з дітьми з аутизмом вже створені різні можливості, які дозволяють їм жити в суспільстві, а не за зачиненими дверима». Участь представника України у фестивалі та отримання премії INAP відкриває країні доступ до передового досвіду інших країн у сфері аутизму, який був оцінений на найвищому рівні. Цей досвід дозволить українським активістам враховувати успіхи і помилки різних організацій у світі на шляху створення власної системи допомоги людям з аутизмом в Україні. «Я буду намагатися наступного року показати світу українських людей з аутизмом, розповісти про їхні досягнення, познайомити їх з тими, хто, маючи синдром аутизму, зміг побудувати своє життя і добитися багато чого. А ми в свою чергу буде продовжувати навчати кадри, лобіювати освітні програми в університетах, вирішувати ключові питання на рівні держави», - підсумувала пані Сергієнко. Премія INAP заснована ANCA World Autism Festival - організацією, яка створена аутистами для аутистів. Їх глобальне завдання - створити мережу людей з аутизмом, які підтримуватимуть, допомагатимуть одне одному і взаємодіятимуть між собою. Ця організація є лакмусовим папірцем діячів сфери по всьому світу.
Украина, 04070 , г.Киев , ул . Сковороды , 21 /16 , тел . / Факс : ( 380 44) 585-36-08
 
You are here: Home Публікації Статті Україна отримала першу премію в області аутизму
Здоровье каталог сайтов компаний и фирм Украины - бесплатный каталог фирм, предприятий и интернет ресурсов Украины.