Аутизм в Україні

coop
Куда обратиться
Благотворительные организации в Украине и других странах
donate
Для неравнодушных
Информация для тех, кто желает и может помочь
links
Полезные ссылки
Каталог интернет-сайтов по проблеме аутизма
Про нас
Про нас
Об этом сайте и о людях, которые его делают
trud

Вміст ртуті в дітей хворих на аутизм, і дітей, що нормально розвиваються зазвичай однаковий.

E-mail Print PDF
There are no translations available.

У великому популяційному  дослідження опублікованому в інтерне мережі, дослідники в UC Davis MIND Institute повідомили, що після коректування на ряд чинників, як правило, діти які розвиваються і діти з аутизмом мають аналогічні рівні ртуті в потоках крові. Ртуть є важким металом знайденим в інших дослідженнях, що робить негативний вплив на розвиток нервової системи.

Дослідження, з'явившись в журналі Environmental Health Perspectives, це найсуворіша експертиза на сьогоднішній день ртуті в крові у дітей з аутизмом.Однак дослідники попередили, що дослідження не є розглядом того чи ртуть відіграє роль у виникненні заворушень.

"Ми дивилися  на кров ртуті у дітей, що  страждають на аутизм, і дітей,  які не мають аутизму", говорить провідний автор дослідження ІРВА Hertz-Picciotto, всесвітньо відомий дослідник інституту MIND і професор кафедри охорони навколишнього середовища і гігієни праці. "Суть в тому, що ртуть в крові у обох групах були по суті однаковими.
Дослідження представляє собою велике, всеосяжне, епідеміологічне розслідування, спрямоване на виявлення факторів, пов'язаних з аутизмом, і пошуку ключа до її витоків.
У ході дослідження  вивчалися широкі кола джерел ртуті в середовищі учасників дослідженя, у тому числі споживання риби, особисті засоби догляду (наприклад, назальних спреїв або вушна сірка) та видів щеплень які вони отримали.
Однак споживання риби - таких, як тунець і інші риби океану і прісноводних риб - були, поза сумнівом, найбільшим і найбільш важливим прогностичним фактором ртуті в крові. Дані про найбільш можливі джерела ртуті - споживання риби і стоматологічної амальгами - були зібрані в ході бесіди з батьками суб'єктів дослідження. Інформація про вакцини, була отримано від вакцинації дитини і медичнихзаписи. Кілька дітей, нещодавно було зроблено щеплення, що містять ртуть, і їх вміст ртуті в крові не був підвищений.
Із 452 учасників, включених у дослідження, у 249 був діагностований аутизм, 143 розвивалися нормально і у 60 були інші затримки в розвитку, такі як синдром Дауна. Перш за все, діти, які страждають аутизмом, як видається, мають значно нижчі показники ртуті в крові, ніж діти які розвиваються нормально. Але діти, які страждають аутизмом, як правило, розбірливі в їжі, і в цьому дослідженні, їли менше риби. З поправкою на їх більш низький рівень споживання риби, їх концентрація ртуті в крові були приблизно такими ж, як у дітей, з типовим розвитком
Hertz-Picciotto заявив,що дане дослідження закидають широку мережу, для того щоб займаєтися дослідженням цілого ряду дій, що відбуваються в сім'ї або в більш широкому середовищі, а також генів та експресії генів. Тому що так мало відомо про причини виникнення аутизму, дослідники планують розглянути все: від побутових виробів медичного лікування, дієт та добавок, і навіть інфекцій. Крім того, вони будуть вивчати взаємодію між декількома факторами.
Інші автори включають вивчення Пітер Грін, Лора Delwiche, Робін Хансен, Шеріл Уокер  і Ісаака Pessah, все з Університету Каліфорнії, Девіс.
Дослідження фінансувалося  Національним інститутом екологічних  наук про здоров'я, охорони навколишнього  середовища США через науку для  досягнення результатів (СТАР) програми і UC Davis MIND Institute.
Джерело: www.medicalnewstoday.com
 
You are here: Home News Новости Вміст ртуті в дітей хворих на аутизм, і дітей, що нормально розвиваються зазвичай однаковий.