Аутизм в Україні

coop
Куда обратиться
Благотворительные организации в Украине и других странах
donate
Для неравнодушных
Информация для тех, кто желает и может помочь
links
Полезные ссылки
Каталог интернет-сайтов по проблеме аутизма
Про нас
Про нас
Об этом сайте и о людях, которые его делают
trud

Центр Дослідження аутизму і інших подібних розладів показв, що гіпербарична киснева терапія неефективна для лікування дітей, які страждають на аутизм.

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Дослідження, проведене  Центром по аутизму і інших  подібних розладів, подає нові дані на наслідки лікування у популярній формі дітей з аутизмом та пов'язаних з ним захворювань за допомогою гіпербаричної оксигенації (ГБО). "Рандомізоване дослідження гіпербаричної кисневої терапії для дітей з аутизмом", дослідження показує, що ГБО, що складається з 24% кисню доставлене на 1,3 атмосферу тиску, не має суттєвого впливу на симптоми аутизму. Це дослідження очолював Дорін Гранпішех, доктор наук, BCBA-D; Джонатан Tarbox, доктор наук, BCBA-D; Денніс Р. Діксон, PhD; Артур Е. Вільке, Майкл С. Аллен, PsyD і Джеймс Джеффрі Bradstreet, MD, MD (H), FAAFP. Воно опубліковану в останньому випуску досліджень в області розладів аутістіческого спектру.
Розлади аутистичного спектру (ASDS) характеризуються наявними порушеннями розвитку в соціальніївзаємодії, комунікаціях та наявністю обмеженого репертуару діяльності та інтересів. Хоча багато методи лікування ASDS були запропоновані, дуже мало хто з них були піддані ретельному наукового дослідження.
ГБО недавно стало популярною для лікування симптомів ASDS. Метою цього дослідження була перевірка гіпотези про те, що ГБО буде мати позитивний ефект на симптоми ASD в контексті подвійне сліпе плацебо-контрольоване випробування.
Це рандомізоване  подвійне сліпе плацебо-контрольоване  дослідження в порівнянні з ГБО використовується для надання 24% кисню при атмосферному тиску 1,3 (N = 18) з плацебо (n = 16) у дітей з аутизмом. Обидва прямі заходи спостереження поведінки симптоми аутизму і стандартизовані психологічні оцінки були використані для оцінки впливу лікування.
Карта дослідників не виявили ніяких відмінностей між ГБО і плацебо з будь-якого з підсумкових показників. Справжнє дослідження показує, що ГБО доставлено на 24% кисню на 1,3 атмосферний тиск не призводило до клінічно значимого поліпшення симптомів аутизму.
Крім того, картка підтримує репутацію одного з  найбільших досвідчених організацій  у світі ефективного лікування  дітей, що страждають на аутизм, синдром  Аспергера, PDD-NOS і пов'язаних з ним  захворювань. Слідуючи принципам прикладного  аналізу поведінки (ABA), картка розробляє індивідуальні плани лікування для дітей по всьому світу
Джерело: www.medicalnewstoday.com
 
You are here: Home News Новости Центр Дослідження аутизму і інших подібних розладів показв, що гіпербарична киснева терапія неефективна для лікування дітей, які страждають на аутизм.