Аутизм в Україні

coop
Куда обратиться
Благотворительные организации в Украине и других странах
donate
Для неравнодушных
Информация для тех, кто желает и может помочь
links
Полезные ссылки
Каталог интернет-сайтов по проблеме аутизма
Про нас
Про нас
Об этом сайте и о людях, которые его делают
trud

Результати останніх американських досліджень показали, що захворюваність розладами аутистичного спектру в країні була недооцінена...

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Виявилося, що ними страждає приблизно 1 з 100 американських дітей, а не 1 з 150, як вважалося раніше.Про це повідомляє агентство АР.Такі  дані були отримані в ході Національного  дитячого дослідження здоров'я 2007 року, заснованого на телефонних опитуваннях більш ніж 78 тисяч американців, які мають дітей віком від 3 до 17 років. Експерти Центрів з контролю і профілактики захворювання (CDC) підтвердили, що їх дослідження, яке поки офіційно не опубліковано, показало схожу статистику. CDC оцінювали потенційну захворюваність з шкільних атестатів і медичної документації 8-річних дітей з різних міст США.
Згідно з новими оцінками, розладами аутистичного спектру страждає близько 673 тисяч американських дітей. Попередні оцінки давали значення близько 560 тисяч.
Як пояснила член педкомітету з питань аутизму Американської педіатричної академії Сьюзан Леві, точне визначення кількості хворих на аутизм сильно ускладнене, оскільки цей діагноз грунтується лише на поведінці дитини - ніяких біологічних маркерів не піддаються чіткому аналізу захворювання.
На думку офіційних представників охорони здоров'я, нові дані можуть частково пояснюватися тим, що в останні роки проблемі аутизму приділяється більше уваги, розширилися діагностичні критерії, і виявлення захворювання частіше відбувається в більш ранньому віці. Однак бути повністю "відповідальними" за різницю між новими і попередніми оцінками ці фактори не можуть, тому що мова йде про реальне зростання захворюваності.
Як заявив директор Національного інституту психічного здоров'я США Томас Інсел, фахівцям доведеться "міцно задуматися" про те, що "робити для 1 з 100". На думку експертів, аутизм став однією з основних загроз громадському здоров'ю країни.
Раніше президент  США Барак Обама відніс аутизм до пріоритетних напрямів медичних досліджень і значно збільшив державне фінансування вивчення, виявлення та лікування  цієї хвороби.
Нагадаємо, найбільше  в США дослідження синдрому Туретта показало, що цим розладом страждають близько 150 тисяч дітей в країні.
Джерело: http://korrespondent.net
 
You are here: Home News Новости Результати останніх американських досліджень показали, що захворюваність розладами аутистичного спектру в країні була недооцінена...