Аутизм в Україні

coop
Куда обратиться
Благотворительные организации в Украине и других странах
donate
Для неравнодушных
Информация для тех, кто желает и может помочь
links
Полезные ссылки
Каталог интернет-сайтов по проблеме аутизма
Про нас
Про нас
Об этом сайте и о людях, которые его делают
trud

У світі починають лікувати аутизм по-ізраїльськи.

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Швейцарська психіатрична клініка при Базельському університеті відкриває відділення, в якому будуть лікувати дитячий  аутизм по ізраїльськи методикою, розробленою фахівцями амути Міфне.
Методика ранньої діагностики та інтенсивного лікування аутизму у дітей молодшого віку схвалена Міністерством охорони здоров'я швейцарії, повідомляє NRG-Maariv. Університетська клініка приурочила відкриття відділення, де буде застосовуватися метод "Міфне", до святкування 550-річчя Базельського університету, яке відбудеться в березні 2010 року.
У Базельську клініку  їдуть батьки дітей-аутистів зі всієї Європи. Ізраїльські фахівці дуже горді тим, що в цій знаменитій клініці збираються перейти на ізраїльську методику лікування.
Методом амути "Міфне" цікавляться і в інших країнах. Центр лікування за цим методом збираються відкрити в Лос-Анджелесі; зацікавленість в застосуванні ізраїльської методики висловлюють і інші американські клініки.
За даними центру "Міфне", 74.7% маленьких дітей  з діагнозом аутизму, що пройшли  курс інтенсивного лікування в дитинстві, згодом ходять у звичайні дитячі садки і школи, нормально навчаються і контактують з однолітками.
Джерело: http://www.bestmedisrael.com
 
You are here: Home News Новости У світі починають лікувати аутизм по-ізраїльськи.